Корзина
68 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380675450827
Вибагливі, але витривалі колеса з термопластичних смол.
Контакты
ООО «Складские технологии Харьков»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067545-08-27
+38044290-47-44
+38057755-42-70
+38099161-08-16
+38063760-19-66
Сергей
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Мало-Панасовская, 4/761052
Карта

Вибагливі, але витривалі колеса з термопластичних смол.

Вибагливі, але витривалі колеса з термопластичних смол.

На українському ринку представлено кілька типів жаростійких коліс: з чавуну, алюмінію, фенолу. Їх вибір потребує зваженого підходу. Найбільший попит на колеса з термопластичних смол, або так звані фенольні колеса попри те, що на ринку цей вид є найдорожчим, а під час використання до них треба ставитися дбайливо: експлуатувати лише на гладкій  підлозі з бетону або кахлю. При дотриманні цих умов такі колеса дуже витривалі, адже їм не шкодять раптові перепади температури від -50 до +300ºС, вони не виділяють токсичних сполук під впливом високих температур, стійкі до води, олії та їдких речовин, що важливо у харчовому виробництві. Колеса такого типу «цінні» ще й тим, що пошкодити ними поверхню практично неможливо.

На ринку представлений широкий асортимент коліс з термопластичних смол. Це – продукція у низькому, середньому і високому цінових сегментах з різним терміном придатності. За усіма параметрами найпотужнішими є жаростійкі фенольні колеса перевіреного італійського бренда «Tellure Rota», призначені для експлуатації в термопечах з температурою випікання до +300ºС. Максимально придатною для харчового виробництва є серія термостійких коліс 44 Термо Люкс цього виробника разом із кронштейном власної розробки бренда «Kastor».

Посилені фенілові колеса «Tellure Rota» з термостійким кульковим підшипником обладнані захисними ковпаками, що запобігає потраплянню абразивних частинок та намотуванню сміття на маточину, відповідно, довше зберігає їх первісний вигляд і продовжує термін використання. Посилений контактний шар витримує навантаження до 240 кг.

Перевагами посилених термостійких коліс «Tellure Rota» із самозмащувальною втулкою є спеціально вмонтований підшипник ковзання, збільшений розмір маточини, потовщені контактна поверхня і середня частина. Колесо додатково комплектують спеціальною втулкою з тефлоновим покриттям. Посилений контактний шар витримує навантаження до 200 кг.

Спеціалізований термостійкий кронштейн Термо Люкс відомого вітчизняного бренда «Kastor» доступний з колесами з фенолу та алюмінію. Цей кронштейн може забезпечити мінімальне проникнення бруду та абразиву в поворотний механізм кронштейна, в тому числі при завихреннях гарячого повітря. Виробники збільшили діаметр загартованих кульок у поворотному вузлі, що запобігає «закисненню» і, відповідно, «заклиненню» поворотного механізму. Загартована законтрена гайка із трьох боків надійно фіксує поворотний механізм. Товщина усіх частин металу – 2,5 мм.

 

Сергій СІКОРСЬКИЙ, директор ТОВ «Складські технології Харків»

facebook twitter
Предыдущие статьи