Кошик
66 відгуків
Колеса для візків, колеса для тачок, вантажна техніка, візки платформні, стелажі
+380675450827
+380 (67) 545-08-27
+380 (44) 290-47-44
+380 (57) 755-42-70

Продукція, пропонована на ринку складського обладнання.

Продукція, пропонована на ринку складського обладнання.

Підприємства, які потребують таких витратних матеріалах як колеса і ролики, колеса для платформених і вантажних візків, колісні опори, колеса з гальмом, великовантажні колеса, термостійкі колеса і колеса для печей, ретельно вибирають подібну продукцію серед безлічі різних пропозицій. І важливим параметром для вибору є призначення, технічні характеристики і якість тих чи інших промислових коліс та роликів.

Колеса і ролики призначені для комплектації пересувного обладнання і приладів, застосовуваних у різних галузях народного господарства, державних, медичних установах, закладах культури та освіти, а також промислової галузі.

Конструктивні особливості коліс і роликів нерозривно пов'язані з областю їх застосування. У більшості випадків продукція підрозділяється на апаратні колеса і ролики, колеса і ролики для транспортного обладнання, великовантажні колеса і ролики, колеса і ролики для платформених і вантажних візків, колісні опори, колеса з гальмом або фіксатором і термостійкі колеса.

Апаратні колеса і ролики застосовуються для комплектації ручних візків малої вантажопідйомності для офісних приміщень, для комплектації медичного і торгового устаткування, в меблевому виробництві. Колеса і ролики для транспортного обладнання забезпечують мобільність різних механізмів і обладнання, а також ручних транспортувальних візків, робочих платформ середньої вантажопідйомності, сміттєвих контейнерів, складського і торгового устаткування і т. п. Великовантажні колеса і ролики знаходять своє застосування там, де потрібна мобільність особливо важких вантажів, застосовуються для комплектації візків, різних технологічних пристроїв та устаткування підвищеної вантажопідйомності для роботи в цехових умовах, і комплектації гідравлічних візків. Термостійкі і жаростійкі колеса знаходять своє застосування в пекарнях, печах, кондитерських і харчопереробних цехах.

Всі колеса і ролики виконані з високоякісних матеріалів, спеціально розроблених для широкого спектру застосування, навіть під шкідливої ​​середовищі. Серед матеріалів, що використовуються для виробництва коліс, кілька видів гуми, в тому числі багатокомпонентна, поліуретан, поліамід, чавун, сталь, алюміній. Широкий спектр матеріалів для виготовлення кронштейнів для роликів - це сталь з оцинковкой, нержавіюча сталь, чавун. Компанія ТОВ «Складські технології Харків» представляє кращі бренди на ринку промислових коліс та роликів.

Більше інформації про промислові колеса і ролики, Ви можете отримати, відвідавши сайт нашої компанії:www.sklad.ws

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner