Кошик
66 відгуків
Колеса для візків, колеса для тачок, вантажна техніка, візки платформні, стелажі
+380675450827
+380 (67) 545-08-27
+380 (44) 290-47-44
+380 (57) 755-42-70

Колеса і ролики із стандартної чорної гуми.

Колеса і ролики із стандартної чорної гуми.

Колеса і ролики із стандартними литими шинами названі так тому, що цей тип шин прийнятий за загальний стандарт, який був вироблений з часом. Стандартні шини мають чорний колір і, головне, розраховані на широкого споживача, що дає можливість реалізуючи у продажу колеса і ролики встановлювати на них привабливу ціну. До того ж ці колеса і ролики призначені для самого широкого кола використання в різних цілях.

Перевагою стандартних литих чорних шин безперечно є низький рівень шуму при пересуванні тієї конструкції, яка базується на їх основі. Колеса і ролики з цими шинами непогано поглинають удари, що виникають від нерівностей, сходинок або нерівностей на поверхні підлоги або вуличного покриття. Іншою перевагою є антивібраційні властивості шин, при яких мінімально відчуваються такі нерівності як «пральна дошка». Подібні нерівності, що змушують вібрувати візок, створюють тряску, здатну призвести до дисбалансу тягар, покладений на платформі візка, внаслідок чого він просто може розсипатися по дорозі. Шини з чорної гуми дбайливо ставляться до покриття підлоги, багато в чому це визначено двома згаданими нами вище властивостями.

Діапазон температур, в якому використовуються колеса зі стандартними литими шинами, лежить в проміжку між від — 20°С до + 60°С, чого цілком вистачає для використання цілий рік в закритих приміщеннях. У нашому каталозі колеса і ролики із стандартної чорної гуми представлені 31 серією.

У висновку важливо відзначити, що розглянуті нами колеса і ролики є у варіанті з сірими шинами не залишають сліди на підлозі. У нашому каталозі колеса і ролики із стандартної сірої гуми представлені 21 серією.

Більше інформації про промислові колеса і ролики, Ви можете отримати, відвідавши сайт нашої компанії:www.sklad.ws

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner