Кошик
66 відгуків
Колеса для візків, колеса для тачок, вантажна техніка, візки платформні, стелажі
+380675450827
+380 (67) 545-08-27
+380 (44) 290-47-44
+380 (57) 755-42-70

Модель PT-02

Ручні платформні візки для переміщення вантажів. Застосовуються на складах, оптових базах, виставках, лікарнях, магазинах, ринках і виробництві. Платформна візок виготовлена з високоякісної сталі, вантажопідйомність до 1000 кг. Оснащена двома поворотними і двома не поворотними колесами. Можливість зміни типу платформи, коліс, вантажопідйомності, змісту додаткових бортів, ручок та ін. Виготовлення складських візків під замовлення за Вашими розмірами або кресленнями.

Платформні візки для складу РТ-02

Тип візка визначається насамперед тими завданнями, які Ви збираєтеся вирішувати за допомогою візка.

Ефективність роботи складу визначається як кваліфікацією персоналу, так і обладнанням, яке використовується для переміщення вантажів, товарів, робочих інструментів і матеріалів. Складські візки – один з видів обладнання, яке не вимагає кваліфікації, але допомагає правильно організувати роботу виробничого або складського приміщення.

Корисно знати. Вантажопідйомність візків регулюється не тільки колесами, але і товщиною металу, з якого зроблений каркас, чим товще профіль, тим важчий тягар візок може везти.

При визначенні вантажопідйомності, загальна максимальне навантаження на візок повинна ділитися на 3 колеса. Тобто, якщо допустиме навантаження складає 500 кг, то кожне колесо візка повинна витримувати не менше 170 кг ваги. Так прийнято вважати з-за того, що дуже часто на складах зустрічається нерівний підлогу і при попаданні одного з коліс в яму, вся навантаження розподіляється на три інших.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner